• +90 555 721 09 42
  • bilgi@haticeoktemkilicaslan.com

Body Mission/Figu Activ

Body Mission/Figu Activ

Body Mission/Figu Activ ile sağlıklı kilo vermek artık çok kolay.

Beslenme uzmanları ile birlikte tasarlanan bu konsept; online diyet koçu desteği ve pek çok tarifle nice insanın onlarca kilo vermesine yardımcı oldu. Şimdi sıra Türkiye’de.

Kendim ve eşim için sipariş girdim bile. Merakla gelmesine bekliyorum.  Kullanırken deneyimlerimizi de burada paylaşacağım. Bu arada haftasonu tatlarına bakma şansım oldu. Çok lezzetli buldum. Shakeler su gibi değil. Kıvamlı. Tok tutacağı muhakkak. Içinde yulaf benzeri taneler de var. Bayıldım, bayıldım.
Ozellikle Vanilyali ve kahveli olan müthiş. Çilek sevmediğim için ondan içmedim. Ama onu deneyenler de çok beğendiler.

Detaylı bilgi için takipte kalın.

İzmir içi ücretsiz tadım yapmak, nerede yaşadığınız farketmeksizin form kazanmak, kilo vermek, fiyat bilgisi ve temin için iletişim formunu doldurmanız yeterli. 

Hatice Öktem KILIÇASLAN

1979, Karşıyaka doğumluyum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, ardındanda Perakende Satış bölümlerini bitirdim. Lise döneminde staj ile başlayan aktif çalışma hayatımı 2010 yılında oğlumun dünyaya gelmesi ile bırakmak zorunda kaldım. Bu dönemde fotoğrafçılık üzerine kurslara katıldım. Ardından Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü okudum. Bu arada doğum ve özel gün fotoğrafçılığı yapmaya başladım. Şuanda LR iş ortaklığımı ve asıl mesleğimi birlikte yürütüyorum.

Mesajınızı bırakın